Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; LayerSlider_Widget has a deprecated constructor in /wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 6

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/revslider/inc_php/framework/functions_wordpress.class.php on line 240
Szklarnia domowa Green Farm wchodzi na rynek. Witaj świecie!

Green Farm – wejście na rynek. Witaj świecie!

Witaj świecie!

Pozwoliliśmy sobie wykorzystać to tradycyjne powitanie. Oto nadeszła wiekopomna chwila: domowa szklarnia Green Farm została przedstawiona szerokiej publiczności. Długo i starannie przygotowywaliśmy się do tego debiutu. A na dodatek pełni nerwów. No cóż, nie na co dzień wprowadza się na rynek zupełnie nową kategorię produktów.

Ostatecznie debiut uważamy za udany, gdyż szklarnia domowa Green Farm zdobyła…

…wyróżnienie w konkursie Zielony Laur.

Miło nam poinformować, że growbox do domowej uprawy warzyw i ziół Green Farm zdobył wyróżnienie w konkursie „Zielony Laur”, towarzyszącym 23. Międzynarodowej Wystawie „Zieleń to Życie”.

Organizatorzy konkursu – Związek Szkółkarzy Polskich i Agencja Promocji Zieleni Sp. z o.o. – postawili sobie za cel promocję produktów i rozwiązań, które można w praktyce wykorzystać w szkółkarstwie oraz tworzeniu ogrodów publicznych i prywatnych. Green Farm, jako produkt nowatorski w swojej kategorii, zyskał uznanie i zainteresowanie jury dzięki zastosowaniu innowacyjnej metody uprawy roślin – a także z uwagi na swój nowoczesny design, sprawiający wrażenie, że uprawa prowadzona jest w… kosmosie!

W tym artykule poczytasz o kosmicznym wymiarze ogrodnictwa.

NEWSLETTER

NEWSLETTER

Zapisz się na nasz newsletter, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na
Green-Farm.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od U-TEC Europe Sp. z o.o., ul. Kłobucka 23A, 02-699 Warszawa oraz jej Partnerów.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez U-TEC Europe Sp. z o.o. oraz jej Partnerów.