Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; LayerSlider_Widget has a deprecated constructor in /wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 6

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/revslider/inc_php/framework/functions_wordpress.class.php on line 240
Konkurs! Ulica Ekologiczna odda Green Farm w dobre ręce.

Uwaga, konkurs! Ulica Ekologiczna odda Green Farm w dobre ręce.

green farm za darmo ulica ekologiczna ekomapa konkurs

Uwaga konkurs Green Farm do wygrania!

Miło nam ogłosić, że portal Ulica Ekologiczna organizuje konkurs, w którym można wygrać… piękny, świeży i pachnący (no, prawie…) egzemplarz domowej szklarni hydroponicznej Green Farm!

Nasza współpraca z Ulicą Ekologiczną rozpoczęła się od publikacji ankiety dotyczącej domowego ogrodnictwa: od tego czasu jesteśmy w stałym kontakcie, który mamy nadzieję dalej zacieśniać. Z wielką radością przystaliśmy zatem na propozycję podzielenia się Green Farmem w ramach konkursu, dzięki któremu czytelnicy Ulicy Ekologicznej będą mogli stworzyć mapę miejsc, usług i produktów „eko” w Polsce. My również mamy nadzieję się na niej znaleźć…

Aby poznać więcej szczegółów, wziąć udział w konkursie – i przyczynić się do budowania polskiej ekomapy – kliknij w poniższy obrazek.

green farm za darmo ulica ekologiczna ekomapa konkurs

Green Farm za darmo? Teraz to możliwe! Weź udział w konkursie organizowanym przez Ulicę Ekologiczną, i wygraj własną szklarnię domową!

Wszystkim biorącym udział w konkursie życzymy powodzenia… a w przypadku pecha i braku wygranej, zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Do zobaczenia, trzymamy kciuki!

 

 

NEWSLETTER

NEWSLETTER

Zapisz się na nasz newsletter, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na
Green-Farm.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od U-TEC Europe Sp. z o.o., ul. Kłobucka 23A, 02-699 Warszawa oraz jej Partnerów.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez U-TEC Europe Sp. z o.o. oraz jej Partnerów.