Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; LayerSlider_Widget has a deprecated constructor in /wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 6

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/revslider/inc_php/framework/functions_wordpress.class.php on line 240
Green Farm - finalista konkursu Dobry Wzór - dobrze zaprojektowany!

Green Farm – finalista! Konkurs Dobry Wzór.

finalista konkurs dobry wzór 2016

Konkurs Dobry Wzór.

Kolejne wyróżnienie na koncie Green Farma! Możemy teraz wpisywać w naszym „wirtualnym CV” hasło: finalista konkursu Dobry Wzór.

Dobry Wzór to konkurs organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego od 1993 roku. Organizatorzy stawiają sobie za cel prezentację i wspieranie producentów tych produktów i usług, które wyróżniły się wysoką jakością wzornictwa. Tytuł finalisty jest dla nas tym większym wyróżnieniem, ponieważ w tegorocznej edycji konkursu Dobry Wzór 2016 wzięła udział rekordowa liczba produktów o wyjątkowo wysokiej jakości i nieprzeciętnym designie. My również mieliśmy przyjemność znaleźć się w gronie projektów wskazanych przez niezależny monitoring rynku.

Z niecierpliwością oczekujemy na decyzję jury: wyniki tegorocznej edycji konkursu Dobry Wzór zostaną podane do wiadomości podczas oficjalnej Gali w dniu 20 października 2016. Po ich ogłoszeniu, serdecznie zapraszamy na wystawę pokonkursową: od 21. października do 1. grudnia, od wtorku do niedzieli, warto odwiedzić Instytut Wzornictwa Przemysłowego przy ulicy Świętojerskiej, aby zapoznać się z najlepszym polskim wzornictwem roku 2016!

finalista konkurs dobry wzór 2016

Pomysłowo? Jak najbardziej! Mamy nadzieję, że nasz finalista zdobędzie uznanie w oczach jury. Konkurs Dobry Wzór 2016 zostanie rozstrzygnięty już w październiku.

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego .

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, tym razem o projektowaniu własnego, domowego ogrodu:  

Domowa uprawa warzyw – odrobina luksusu w przestrzeni miejskiego życia. 

Mini szklarnia domowa – sposobem na uprawę zdrowych warzyw.

Od czego zacząć domowe uprawy – 7 praktycznych porad.

Parę słów o zdrowiu: czym jest zakwaszenie organizmu i jak sobie z nim radzić.

Co warto uprawiać w domu:

Poznaj amarantus – roślinę pełną zdrowia.

Kwiaty jadalne prosto z domowej uprawy.

Ponownie “odkrywamy” zdrowe warzywa – portulaka pospolita.

Domowa uprawa kapusty pak choi.

Jak rośnie kapusta pak choi w hydroponice – cz. 2.

Bazylia sałatowa – i nie tylko.

Pobierz darmowy e-book i ziołach

NEWSLETTER

NEWSLETTER

Zapisz się na nasz newsletter, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na
Green-Farm.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od U-TEC Europe Sp. z o.o., ul. Kłobucka 23A, 02-699 Warszawa oraz jej Partnerów.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez U-TEC Europe Sp. z o.o. oraz jej Partnerów.