Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; LayerSlider_Widget has a deprecated constructor in /wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 6

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /wp-content/plugins/revslider/inc_php/framework/functions_wordpress.class.php on line 240
Ankieta: domowe uprawy warzyw i ziół - poznaj wyniki badania.

Ankieta: Domowe ogrodnictwo – dziękujemy za Waszą pomoc!

Domowe uprawy - wyniki badania

Domowe uprawy warzyw i ziół – co o tym sądzą mieszkańcy miast?

Z wiosną wszystko zaczyna się rozwijać: my również nie stoimy w miejscu! Zafundowaliśmy naszej stronie internetowej drobny „lifting”, przygotowujemy pierwsze wydanie naszego newslettera (w tym miejscu gorąco zachęcamy Was do pomyślenia o subskrypcji!), zasialiśmy kolejną porcję bazylii i sałaty… ale o tym później.

Przede wszystkim: chcemy Wam podziękować.

Zakończyliśmy badanie na temat domowych upraw!

Otrzymaliśmy bardzo dużo wyczerpujących, mądrych odpowiedzi na naszą ankietę, przygotowaną we współpracy z portalem UlicaEkologiczna.pl oraz Facebookową grupą WWW – Weganie i Wegetarianie Warszawa. Dziękujemy, że poświęciliście nam swój czas.

Dzięki Waszej pomocy dowiedzieliśmy się dużo o problemach, które przeszkadzają Wam czerpać pełnię satysfakcji z domowej uprawy roślin użytkowych: mamy nadzieję, że w ramach naszej działalności uda nam się rozwiązać choć część z nich.

A z drugiej strony przeczytaliśmy mnóstwo pozytywnych słów na temat tego, dlaczego prowadzicie domowe uprawy, i co one wnoszą do Waszego życia. Szczerze: ta lektura była bardzo inspirująca!

Kwiat papryki w domowej uprawie w szklarni Green Farm

Kwiat papryki Barani Róg: zamiast bukietu ciętych róż.

Dowiadujemy się coraz więcej o Waszych potrzebach, nadziejach i oczekiwaniach; o tym, co sprawia Wam radość i co lubicie – a także o tym, czego wolelibyście unikać. Domowe ogrodnictwo to temat bardzo „na czasie”, szczególnie gdy alternatywą jest spożywanie warzyw i ziół nieznanego pochodzenia, o których uprawie nic nie wiemy. Mamy nadzieję, że dzięki poradom, wskazówkom i trikom, które zamieszczamy – i będziemy zamieszczać – na naszej stronie oraz w newsletterze, uprawa warzyw przestanie mieć przed Wami jakiekolwiek tajemnice, i pozwoli Wam czerpać pełnię satysfakcji i przyjemności z efektów Waszej pracy.

Domowe ogrodnictwo na pewno niesie ze sobą wiele radości, ale także - sporo problemów. Oto, co najbardziej leży na sercu naszym respondentom.

Domowe ogrodnictwo na pewno niesie ze sobą wiele radości, ale także – sporo problemów. Oto, co najbardziej leży na sercu naszym respondentom.

Pełną wersję prezentacji analizującej wyniki ankiety możecie pobrać >>TUTAJ<<. Zapraszamy do lektury!

Domowe uprawy dają szansę na uzyskanie wielu zdrowych warzyw i ziół, poczytaj o naszych doświadczeniach: Pobierz darmowy e-book i poznaj zioła

Portulaka pospolita – powróćmy do dawnych warzyw.

Kwiaty jadalne do domowej uprawy – bo jedzenie powinno być nie tylko zdrowe, ale i piękne.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o bazylii, ale wstydziliście się zapytać.

Hydroponika – bezpieczny dla środowiska sposób na zdrowe warzywa.

Domowy ogródek – nowy styl życia mieszkańców miast.

Praktyczne porady dla miejskich ogrodników:

Jak rozpocząć uprawy w domu – 7 porad.

Jaki wybrać nawóz do domowej uprawy: mineralny, czy organiczny.

Jak dobieraliśmy stężenie nawozu, które gwarantuje uzyskanie zdrowych warzyw.

Jak samodzielnie zrobić rozsadę warzyw i ziół.

Masz pytania? Napisz do nas!

NEWSLETTER

NEWSLETTER

Zapisz się na nasz newsletter, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na
Green-Farm.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od U-TEC Europe Sp. z o.o., ul. Kłobucka 23A, 02-699 Warszawa oraz jej Partnerów.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez U-TEC Europe Sp. z o.o. oraz jej Partnerów.