Dzień Darmowej Dostawy 2016 w sklepie internetowym Green Farm!

dzień darmowej dostawy 2016

Z radością informujemy, że nasz sklep internetowy bierze udział w akcji Dzień Darmowej Dostawy 2016.

Jesteśmy stosunkowo młodą marką, dlatego tym chętniej włączamy się do ogólnopolskich akcji promujących pozytywne, przyjazne stosunki pomiędzy sprzedawcą a Klientami – czyli Wami, fani domowego ogrodnictwa i przyszli użytkownicy Green Farma! Chcemy pokazać, że traktujemy Was poważnie, i cieszymy się, że wybieracie szklarnię Green Farm jako Wasze narzędzie pracy przy domowych uprawach warzyw i ziół. Mamy nadzieję, że przeniesie Was ona w nowy wymiar miejskiego ogrodnictwa!

Aby ułatwić Wam decyzję o zakupie Green Farma, bierzemy udział w siódmej edycji akcji Dzień Darmowej Dostawy 2016. W tym roku DDD przypada we wtorek, 29. listopada – my jednak postanowiliśmy posunąć się o krok dalej!

dzień darmowej dostawy 2016U nas czas płynie inaczej: każdy, kto odwiedzi nasz sklep internetowy w dniach 26 – 29 listopada (tj. od soboty do wtorku włącznie), otrzyma DARMOWĄ PRZESYŁKĘ dla wszystkich swoich zamówień! To lepsze, niż Czarny Piątek… i nie musicie stać w żadnych kolejkach!

Do zobaczenia w najbliższy weekend!

NEWSLETTER

NEWSLETTER

Zapisz się na nasz newsletter, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na
Green-Farm.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od U-TEC Europe Sp. z o.o., ul. Kłobucka 23A, 02-699 Warszawa oraz jej Partnerów.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez U-TEC Europe Sp. z o.o. oraz jej Partnerów.